Header background Header background

Junior Financial Controller společnosti Liberty Engineering Products

Liberty Engineering Products Ostrava s.r.o. I POZICE V ADMINISTRATIVĚ

Náplň práce:

  příprava měsíčních závěrek, reporting,

·         tvorba ekonomických rozborů a analýz,

·         tvorba kalkulací výrobků,

·         kontrola dodržování interních předpisů v provozní a finanční oblasti,

·         příprava ekonomických dat,

·         spolupráce při plánování a tvorbě rozpočtu, přípravě business plánu,

·         příprava prezentací, statistik a podkladů pro finanční audity.

Požadavky na profil:

 SŠ nebo VŠ vzdělání (ekonomické zaměření), vhodné i pro studenty posledního ročníku VŠ,

·         znalost anglického jazyka na úrovni B2 (podmínkou),

·         praxe na obdobné pozici (výhodou),

·         analytické myšlení,

·         výborná znalost MS Office, Outlook, znalost SAP (výhodou).

POZICE V ADMINISTRATIVĚ
MZDA:
zkušenosti:
Průkaz:

Kontaktní formulář

vybrat soubor

* všechna pole jsou povinná

Odesláním formuláře stvrzuji souhlas se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR

Vyplňte předběžný formulář a my Vás pozveme na konkrétní termín, kde si poslechneme vaši představu o práci.

VÁŠ HR TÝM